Türkiye konumlu sınırsız hosting

Bu yazıda tanıtacağımız host barındırıcısı yabancı sitelerde gördüğümüz sınırsız konseptini Türkiyede ve Türkiye lokasyonlu olarak uygulayan bir netinternet hizmeti olan superni.com.

superni.com legal sitelere sahip, maliyeti ve servis kalitesi nedeni ile yurt dışı yabancı firmalarda çalışan yada çalışmak zorunda kalan kişiler için aynı hizmeti, benzer fiyatlarla, Türkçe ve daha kaliteli destek sunarak veriyor.

sınırsız hosting

superni.com nedir: Netinternet tarafından kurulan, farklı dillerle hizmet verecek ama şuan sadece Türkçe olarak kendi ülkesine hizmet veren Limitsiz Hosting hizmeti sunan bir internet adresidir. Site üzerinden sadece cPanel Linux Web Hosting ve cPanel Linux Reseller hizmeti satın alınabilmektedir.

Farkları nelerdir: Her anlamda limitleri ortadan kaldırıyor. İstediğiniz yazılımı rahatça kurabildiğiniz, yüksek hite sahip internet sitelerinizi herhangi bir disk kotası ve trafik kotasına takılmadan çok uygun fiyatlarla yayınlamanıza imkan sağlıyor. Yine 24 saat aktif teknik destek veriliyor ve 45 günlük para iade garantisi, %99.8 Uptime garantisi, SiteBuilder, Fantastico, SSL ve bir hosting hesabına sınırsız Add-On domain bağlamak gibi bir çok garanti, özellik sunuyor.

Bir Cevap Yazın